Контакти

Отпечатай Добави в любими Изпрати


BBContactMap

Централа на УниКредит Булбанк

пл. ″Света Неделя″ № 7
1000 София
България
Факс. 02/988 4636
SWIFT (BIC): UNCRBGSF

Център за контакт с клиенти на УниКредит Булбанк

BBContactMap 0700 1 84 84 на цената на един градски разговор
BBContactMap 1 84 84 за местни мобилни оператори

CallCentre@UniCreditGroup.bg

24ч. съдействие за банкови карти и търговци:

  • 02/ 933 7 212 и кратък номер 15 212 за местни мобилни оператори

Център за поддръжка на електронни канали:

  • 02/ 933 7 333 и кратък номер 15 333 за местни мобилни оператори

 

 

Тема Информация E-mail
За УниКредит Булбанк Връзки с обществеността, новини, награди, годишни отчети PR@UniCreditGroup.Bg
Спонсорства Предложения за спонсорства Sponsor@UniCreditGroup.Bg
Клиентска удовлетвореност Обслужване и удовлетвореност на клиентите, мнения, оплаквания CCM@UniCreditGroup.Bg
Индивидуално банкиране Информация за банковите услуги за физически лица Retail@UniCreditGroup.Bg
Малък бизнес Информация за банковите услуги за малкия бизнес SmallBusiness@UniCreditGroup.Bg
Корпоративно банкиране Информация за банковите услуги за корпоративни клиенти Corporate@UniCreditGroup.Bg
Кариери Професионална кариера и стажове Jobs@UniCreditGroup.Bg
Еврофондове Консултации по Европрограми Ecc@UniCreditGroup.Bg
Икономически проучвания Икономически анализи и проучвания на българския и международните финансови пазари Research@UniCreditGroup.Bg
Техническа поддръжка Технически проблеми с Интернет-страницата на УниКредит Булбанк Webmaster@UniCreditGroup.Bg

ВАЖНО

Сигурността на информация, изпратена по eлектронен път може да не е гарантирана и би могла да бъде използвана от трети страни. Поради тази причина, моля не използвайте електронната поща, за да ни изпращате съобщения, които съдържат поверителна информация или бизнес сделки. В тези случаи се обръщайтe директно към местното представителство на банката.

 

Назад